Co mě čeká a nemine v lednu

Již tuto sobotu 8. ledna zahraje v Cross Clubu Atma (vlastním jménem Andrei Oliver Brasovean), legenda goa trance.

Ve čtvrtek 20. ledna nás svou druhou návštěvou poctí Fanfare Ciocărlia. O této rumunské dechové kapele jsem se už zmiňoval v minulém postu. Pařící Akropole zaručena!

V neděli 23. ledna se v Paláci Akropolis ohřejí a zahrají kanadští Godspeed You! Black Emperor. Tato experimentální post-rocková kapela vznikla v roce 1994. Vydala několik alb složených převážně z 15-25minutových místy až ambientních skladeb. V roce 2003 náhle oznámila přerušení své činnosti na dobu neurčitou… Léta se zdálo, že to je konec. Na jaře 2010 ale pánové oznámili, že udělají turné! A tak se alespoň pro tentokrát vrací na scénu s tímto poselstvím: www.1119732.net. Já jsem se o nich dověděl až při této příležitosti, takže mi nezbývá, než se těšit a nechat se překvapit.

Ve středu 26. ledna si pro nás projekt EuroConnections Paláce Akropolis připravil Chapelier foumythematicu. Mythematica je český nezávislý psychillový projekt Daniela Špačka. Chapelier fou je francouzský houslista Louis Warynski, který – podobně jako Maxence Cyrin – začal svou klasickou hudební školu kořenit elektronickou a rockovou hudbou. To musí být prostě (peckolární) pecka!

V pondělí 31. ledna si konečně živě poslechnu Čechomor. Ten snad není třeba představovat. Když jsem před Vánoci kupoval lístek, prý byl poslední. Výjimečně tedy půjdu na koncert sám. Neplačte, sami jste si to zavinili!

Jeden komentář u “Co mě čeká a nemine v lednu”

Komentáře jsou uzavřeny.